BOOTCAMP

Kas tavalised kursused pole enam piisav? Soovid end proovile panna ja viia enda tantsimine uutesse kõrgustesse? Meil on midagi väga sobivat- osale ZF bootcampis! 

Bootcamp on uudne kursusevorm Eesti idamaise tantsu maastikul. See on intensiivne ja lõbus võimalus ennast proovile panna ning lühikese aja jooksul palju uut teada saada ning omandada. Sellel aastal juhendab bootcampi imeline idamaise tantsu artist Elmira Valgevenest (pildil)!

Egiptuse baladi on mahlakas ja sensuaalne. Lainetes liikuv muusika tõmbab ja lükkab meid läbi tantsu- tõstad ja kukutad, pingestad ja vabastad, pausid ning intensiivsed väristused.  Ühine Elmiraga, et avastada seda ilusat tantsustiili. Antud koreograafia on emotsionaalne, lõbus, jõuline ja naiselik. Osalejad õpivad ka improviseerimist baladi muusikaga ning kuidas teha see tants Sinu enda omaks.

See on väga mitmekülgne võimalus õppida midagi uut ning see ka kohe järgi proovida, sest soovijad saavad õpituga esineda kohe laupäeval toimuval Saare Haflal.

KELLELE?

Bootcamp on mõeldud keskmise ja edasijõudnud tasemega tantsijatele. Kohtade arv limiteeritud! Esinemine on vabatahtlik, aga korraldajad ei garanteeri, et kõik soovijad saavad esineda- lõpliku otsuse teeb juhendaja. 

Bootcamp viiakse läbi inglise (vajadusel vene) keeles.

MILLAL?

Bootcamp toimub 7.-9. veebruar 2019
Neljapäeval 19-21
Reedel 10-13/13.30-15
Laupäeval 9-10 / lava proov
Kokku- 8 tundi