Elizabeth Medina

Professionaalne tantsija alates 2003. aastast, ELIZABETH MEDINA (Hispaania) on otsustanud oma elu pühendada täielikult tantsule, mis on nii tema kirg kui kutsumus. Ta on äärmiselt nõudlik igas ettevõtmises ning paneb alati enda südame, hinge ja energia igasse etteastesse.

Tema fusion on sündinud läbi erinevate stiilide ning defineerib teda, kui tantsijat: koreograafia pedagoogika kaasaegse tantsu erialal Alicante Tantsu Konservatooriumis; araabia klassikaline ja folk tants Narjess Montasser juhendamisel; rütmide ja araabia muusika analüüsimine professionaalsel tasemel Tuneesia tantsuõpetajate koolis; odissi tants ehk klassikaline india tants Colleena Shakti juhendamisel Shakti tantsukoolis Indias; kalbelia ehk Rajasthan folk tants; Miriam Peretz juhendamisel “Nava Dance Collective” rahvusvahelises kompaniis “müstilised Pärsia tantsud”.

Elizabeth reisib kord aastas Indiasse, et end täiendada Padma Vibushan Guru Kelucharan Mohapatra sugupuu jälgedes ja õppides kalbeliat Raki ja Susheela Kalbelia käe all.

Selle kõige tulemusena on ta loonud enda stiili IndOriental®, mille kohta saab täpsemalt lugeda kursuste alt (tulekul!).